Kamery v akci

16.4.2018 @ 5:54

Dokončili jste právě stavbu nového domu nebo jste rekonstruovali starý a už se chystáte na velké stěhování a jako poslední krok je potřeba vyzkoušet zda je všechno v pořádku? Radíme vám aby, jste vyzkoušeli i těsnost kanalizace a její kvalitu abyste zamezili následným škodám. Tuto zkoušku je možné provést pomocí vody, ale také díky vzduchu.

Díky nejlepšímu vybavení a moderním metodám, které v praxi používáme, se nebojíme o sobě tvrdit, že jsme profesionálové a spousta našich spokojených zákazníků nám to ráda dosvědčí. Jelikož známe kompletní problematiku v oboru kanalizace, je naše práce efektivní a rychlá a tím i levná a časově nenáročná. Obraťte se na odborníka s letitou zkušeností.

Kamery v akci

Do našeho vybavení k monitoringu kanalizace patří i několik druhů kamer. Některé jsou mobilní, jiné pouze pojízdné. Zařízení je schopno kamerovou hlavu zvedat, natáčet do různých úhlů, měřit spády, pomocí laserů zjišťovat ovalitu trub, prasklin, deformací, kavern atd. a díky těmto vlastnostem přesně a detailně určí kde je problém.

Author