Polyetylenové zip sáčky podporují kreativní myšlení

17.9.2019 @ 3:38

Využití tohoto obalového materiálu je skutečně pestré:
Telefon na pláži – telefon u bazénu, na pláži, nebo tablet v koupelně, anebo při pracovní činnosti, kdy máte ruce zaprášené a špinavé – není nutné se omezovat ve využívání dotykového displeje, jestliže jej zakryjete dobře utěsněným uzávěrem polyetylenového obalu https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack.
Skladování spojovacích součástí v dílně – ideální pomocník pro kutily, kteří tímto způsobem snadno uloží spojovací materiál ve své dílně.

zelené fazolky uložené do sáčku

Ukládání potravin do mrazáku – jakékoli skladovatelné potraviny ve formě ovocných nebo zeleninových plodů, polotovarů, ale i hotových jídel pohodlně uzavřete spojovacím mechanismem. Hlavní výhodou je hermetičnost obalu a velmi malý objem, který skladovaná věc zaujme – na rozdíl od krabiček a dóz totiž z obalu vytlačíte přebytečný vzduch a vyskládáte do mrazáku mnohem více věcí, než kdyby byly v krabičkách.

Pečení dortů– recepty na některé dorty a moučníky vyžadují ke zpracování i surovinu poměrně netradiční – rozdrcené sušenky, které dodají pečenému dortu svéráznou chuť. Jednoduše je vložíte do sáčku a rozdrtíte válečkem, přitom všechny drobečky zůstanou uvnitř. Nehrozí tedy nepořádek, který by při odlamování malých kousků sušenek na pracovním stole vznikl.

zabalené cukrovinky v sáčcích

Hrudky v sádře nebo tmelu– totéž platí i pro zpracování tmelu nebo sádry, která již vytvořila hrudky. Uzavřete ji do plastové obálky, paličkou hrudky rozmačkáte, a to vše bezprašně. Zbytky sypkých stavebních materiálů by měly být ukládány také tímto způsobem, aby se zabránilo průniku vlhkosti a jejich následnému tvrdnutí.
Štětec od barvy nebo lepidla– malířské a natěračské práce lze snadno přerušit, aniž byste museli vkládat štětec do ředidla nebo nádoby s vodou. Štětec od barvy pouze vložíte do plastového obalu, vytlačíte z něj vzduch a uzavřete spojovacím zipem. Neztvrdne ani nezaschne a druhý den můžete v natírání pokračovat. Docela jednoduchý trik, který se již osvědčil v mnoha kutilských dílnách. Podobným způsobem lze postupovat např. i při lepení lemovek koberců nebo při opravách obuvi chemoprenem, štětec od lepidla rovněž neztvrdne.

5/5 - (3 votes)