Zvolte si účel použití razítka a podle toho vybírejte

20.3.2018 @ 11:48

http://www.razitkacentrum.cz/ Práce v kanceláři, obchodě, úřadě, poště, ale i pokoji školáka potřebuje kvalitní, spolehlivé razítko. S naší výrobou razítek a vizitek budete zajisté nadmíru spokojeni, protože si ho sami navrhnete a my vám předvedeme i grafickou ukázku toho, jak bude otisk vypadat na papíře. Záleží ovšem na tom, k čemu a kde ho budete využívat. Podle toho si zvolíte druh a online vytvoříte šablonu.

Nabízíme vám základní, poštovní, úřední i personalizované produkty

Pro každý typ razítka existuje použití a my vám jich nabízíme skutečně hodně. Poskytneme vám širokou nabídku základních, kulatých, úředních, poštovních, cestovních, s hotovými texty, ale také ozdobných, ekologických, nebo antibakteriálních.Jde jen o to, jaké jsou vaše požadavky a přání.

Expresní dodání vysoké kvality je základ

Zajisté nechcete za tento produkt zaplatit víc, než musíte a přesto si chcete užít vysoké kvality. To je samozřejmost, kterou vám rádi poskytneme. Navíc vám dáme 35% slevu na všechny produkty, které si u nás objednáte online. A společnost Colop vám poskytne prodlouženou záruku na tři roky. A to nejlepší na konec. Můžete si vybrat mezi dodáním na počkání, do 24 hodin, nebo do dvou dnů.