Brož jako skvělý módní a stylový doplněk

27.4.2022 @ 7:10

Pár slov o broži

Tento šperk je vhodný jak pro ženy, tak pro muže. Je určen k připínání na oděv. Brož nepoužíváme z důvodu, aby jsme něco na svém oděvů sepnuli. K tomu slouží spony. U brože jde hlavně o dekorační a estetický vzhled. To je pro ni typické. Na oděv ji jednoduše připneme jehlicí či zavíracím špendlíkem, který je bezpečný.

šperky na tácku

Něco z historie

Spony jsou známé již od pravěku, ale začátky brože jsou z doby gotické. Začátky brože byly pozvolné. Tento šperk nepatřil k těm rozšířeným po světě. Tomu se tak stalo až přibližně v polovině 17. století, s nástupem baroka. Na rozdíl od renesančního období, kdy brož byla výhradně používána jako ozdoba pro pokrývky hlavy či účesu, v tom barokním byly brože využívány jako dokonalý šperk na dámské společenské šaty. Oslovily Vás tyto šperky a chcete mít nějaký takový ve své šperkovnici jako vhodný doplněk pro Vaše outfity? Nebo chcete rozšířit svojí sbírku?

brož na obleku

Máme pro Vás tip na stylové a originální brože! Co takhle ve tvaru ptáka Kolibříka? Eshop katiakolinger.cz má právě tyto zmíněné brože v nabídce. Pokud chcete, aby pro Vás Vaše brož něco konkrétního znázorňovala, jistě Vás bude zajímat symbolika Kolibříka. Ta je dána díky jeho úžasným vlastnostem. Takže hravost, rychlost a krása. Také jsou symbolem pozitivní energie. Svoboda a nezávislost jsou další důležité vlastnosti a symboly. V nabídce tedy naleznete nejen originalitu ve formě vzhledu brože, ale také originalitu díky využití recyklovaného plastu při výrobě. Design stříbrného Kolibříka s barevnými peříčky vyzařuje dokonalostí. Nápadité, vkusné a jedinečné na tom je právě ta možnost výběru z nespočetně mnoho barevných kombinací. A dle mého názoru, právě to je na Kolibřících okouzlující. Ty rozmanité, fascinující barvy! Že každý Kolibřík je jinak zbarvený.

Tak neváhejte a vybírejte!