Historie, která není důležitá jen u uměleckých děl, ale také u jejich restaurátorů

7.9.2018 @ 10:48

Kdo by nemiloval historii uměleckých děl. Nádherné kousky, které zdobí nejrůznější památky, které si můžeme prohlédnout například na zámcích a poslechnout si jejich skryté kouzlo. Každý z nich totiž skrývá tajemnou historii, která vždy velmi poutavá a zajímá. Proto by byla opravdová škoda tyto díla nechat chabnout a nestarat se o ně. Hledáte li dokonalého člověka či tým, který by dal nějaké tapisérie či nejrůznější textil do původního stavu, jste na správném místě.

sklad

Historie totiž není důležitá jen u těch samotných děl, ale i u samotného restaurátora, který by měl mít určité zkušenosti a v rámci své dokonalé práce zvládat i nejrůznější metody.

Dílna, která byla založena v roce 1910 je jasným důkazem toho, že tito umělci, kteří chrání jiné umělce, svoji práci dělají s láskou a s velikou péčí, kterou rozhodně jen tak někde nenajdete. Nejmodernější způsoby jak zachránit to, co je na první pohled zničené a na vždy ztracené je pro tuto dílnu opravdovou hračkou a Vy se tedy nebudete muset bát, že o nějaký historický a nádherný kousek přijdete.

nůžky

Fotogalerie, která Vás rozhodně přesvědčí o pravých profesionálech

Čistění koberců, tapisérií a jiného nejrůznějšího textilu je pro tuto firmou hračkou, zvlášť přes tak dokonalé dlouholeté zkušenosti. Přesvědčte se sami, že praví profesionálové jsou spíš takoví umělečtí kouzelníci, kteří Vám opravdu vyrazí dech. Samým důkazem je toho nabídka předvedených prací, které již má dílna za sebou a při kterých jistě uznáte, kdo je Váš největší favorit. Restaurování fotogalerie Vám předvede nejrůznější umělecká díla, která byla vyčištěna a zachována na původní stav. Uvidíte ty nejznámější i méně známá díla, která Vám vyrazí dech, a díky této dílně se vrátíte do opravdové historie, v kterou jste již dlouhou dobu ani nedoufali, že ještě byť jen na oko spatříte na prvotřídních tapisériích.
Co říkáte Vy? Poznali byste jakýkoli rozdíl od originálu?