I muži mají problémy

13.11.2022 @ 8:41

Být ženou není za žádnou cenu snadná věc. Všichni víme, že ženy každý měsíc zažívají utrpení v podobě menstruace, která je sice nejdůležitější věc v našich životech, protože bez ní by nemohl vzniknout život, ale samozřejmě je to pro ženy velká obtíž a žádná žena menstruaci nemá ráda, protože je to hold velká překážka k normálnímu fungování, pokud s ní žena neumí úplně tak dobře vycházet. Na samotné menstruaci asi každé ženě vadí krev, která prostě teče a musí se také díky tomu používat něco, co krev bude zachytávat. Používají se různé hygienické potřeby, u žádného to ale není úplně ono a je to zkrátka nepříjemné, když se na to musí stále myslet. Je to zkrátka nepříjemnost nadevše.

mužské problémy

Ženy rozhodně nemají lehký život, navíc jsou to pak ony, které musí dítě porodit, což také není procházka růžovou zahradou, jak se asi může zdát. Není to v žádném případě nic jednoduchého a příjemného, to ví asi každý, je to zkrátka známo, že porod není příjemný ani za nic. Avšak ani muži nemají jednoduchý život a musí se potýkat s řadou problémů. Problémů je opravdu nad hlavu a jedním z velkého množství je problém s prostatou. Mnoho lidí ani neví, co to prostata je. Jedná se o předstojnou žlázu, to je také její druhý název, a prostata konkrétně obepíná močovou trubici.

prostata

Přes ní tedy proudí veškerá krev do penisu, veškerá moč a také ejakulát, je to tedy zrovna věc, kterou by bylo dobré mít v pohodě. Je velmi důležitá pro správný chod tohoto údu, a proto když je s ní nějaký problém, je to vlastně pak celkově obrovský problém. Jednak je problém s močením, totiž když se prostata zvětší, nastává problém s prouděním moči v močové trubici. Další věcí je také ejakulace, se kterou může být také problém a na ni se váže samozřejmě erekce. Zvětšení prostaty se dá ale zabránit správnou životosprávou, jednak sportem, jakýkoliv sport je dobrý pro prostatu, jednak také správná strava. Nevhodné potraviny pro prostatu jsou například tučná jídla, která nejsou moc zdravá, ale to je logicky nezdravé pro celé naše tělo.