Komplimenty, které na ženy zabírají

19.11.2018 @ 12:03

Jestli si chcete u nějaké ženy takzvaně šplhnout, musíte se postarat o to, abyste jí zalichotili. Komplimenty totiž milují více než chlapácké řeči, ze kterých jen málokdy padnou do kolen. Potřebují nejen cítit, ale i slyšet, že o nich máte zájem a líbí se vám na nich vše – od hlavy až k patě.
nadšená dívka u okna

..1         NÁDHERNÉ OČI – KLIŠÉ, KTERÉ MÁ ÚSPĚCH

Vzdát ženě poklonu, která se týká jejich očí, je sice už poměrně otřepané pravidlo a mnohdy z vás tato věta vypadne už automaticky, ale nutno říct, že se pořád ještě neomrzela. Pohled ženy dovede být nesmírně smyslný a magický, z toho důvodu vám lichotka ohledně jejich očí, vždy přidá body navíc.

..2         KRÁSNÁ VE VŠECH SMĚRECH

Nejjednodušším způsobem, jak dát ženě najevo, že je neskutečně krásná je to, že jí to řeknete na rovinu a bez nutnosti zdůrazňovat její největší kvality. Pochopitelně, že to každou ženu přivede do rozpaků a díky vašemu bystrému vnímání i přidá na sebevědomí.

..3         HODNÁ JAKO ANDĚL

Není ani na škodu, pokud jí složíte poklonu nejen z hlediska vnější krásy, ale především oceníte její povahu a cit. Nemyslete si však! To, jak jsou překrásné slyší možná i celý život, co se k nim však málokdy dostane je informace, která vyzdvihne jejich obětavou, milou a empatickou stránku. I díky ní můžete mít mnohdy pocit, že jste potkali živého anděla.
věneček na hlavě

..4         PILNÁ JAKO VČELKA

Někteří muži považují práci, kterou dělá žena, za tu jednodušší – tudíž méně náročnou. Opak je však pravdou a v nemalých případech ženy dřou daleko výkonněji než samotní muži. O to více jich lichotka v podobě toho, jak jsou šikovné a pracovité nejen potěší, ale i povzbudí a posílí jejich sebevědomí a pocit méněcennosti.

..5         NEJLEPŠÍ MÁMA/MANŽELKA NA SVĚTĚ

Jestli máte vedle sebe partnerku, která vám porodila vaše děti, nezapomínejte na to, říct jí často a upřímně to, jak si ji vážíte za to všechno, co dělá. Být mámou není žádná hračka a vaším úkolem je vzdát hold i tak záslužné roli v životě ženy, jakou je mateřství.
Stejně tak můžete ocenit a poděkovat vaší manželce za všechno, co pro vás den co den dělá a nechce za to nic nazpátek. Buďte pozorným manželem, který vyjádří i slovně to, jak jste neuvěřitelně šťastný za to, že máte po svém boku tak báječnou ženu, jakou je ona.

Author