Kvalitní pergola od českého výrobce

24.12.2021 @ 13:13

Vaše zahrada ještě nemá pergolu? Pak máte možná nejvyšší čas poohlédnout se po kvalitním výrobci a my pro vás už rovnou jednoho máme: Pergoly České Budějovice https://www.pergoly-trutnov.cz/drevene-pergoly-a-zahradni-altany-ceske-budejovice Vám už bude jen postačovat rozmyslet si rozměry a tvar, z čeho byste pergolu měli rádi vyrobenou, k čemu vám má sloužit a pro kolik zhruba lidí. Zda počítáte i s návštěvami či chcete přístřešek jen pro vás. Je spousta možností, jak má pergola vypadat. A když už pergolu, pak od kvalitního a českého výrobce, se kterou nebudete mít problém a který dbá na spokojenost zákazníka a vyvíjí snahu mu porozumět a vyhovět.

pergola v zahradě

Zahrada bývá chloubou jejich majitelů rodinných domků a skvěle se na ní vyjímají různé altány a zahradní pergoly vyrobené z dřevěného masivu. Počítejte ale s tím, že s přicházejícím jarem stoupá zájem o výrobu pergol a čekací lhůty se tak beznadějně prodlužují. Využijte proto nabídku zimních slev na rok 2022 a objednávejte již nyní. I když zboží bude dodáno na jaře příštího roku, bude se na něho vztahovat stále zimní sleva. Začátek rozvozu dohodneme s vámi, protože chápeme, že asi nemáte skladovací možnosti a doprava také závisí na počasí. Pokud byste tedy například počítali se stavbou pergoly až v květnu či červnu příštího roku, stačí toto označit do „Poznámek do objednávky“ a my s tím budeme počítat a materiál vám přivezeme přesně na čas. Nezapomeňte uvést i číslo vašeho mobilního telefonu, protože vám budeme oznamovat závoz zboží formou sms zprávy několik dnů před samotným rozvozem.

dřevěná pergola

U konstrukcí pergol dbáme na pevnost spojů, což je pro nás zásadní – stejně jako kvalita důkladného opracování jehličnatého dřeva. Jeho povrch ošetřujeme speciální ekologickou impregnační vrstvou, která působí proti dřevokaznému hmyzu, stejně tak působí proti plísním, houbám a hnilobou. Máme na výrobu nezpochybnitelná autorská práva a technologii jsme přizpůsobili náročným kritériím Evropské unie.