Svatba snů

17.2.2020 @ 8:34

Rádi bychom vám nabídli naše profesionální služby z oblasti koordinace svateb. Vše dokážeme do posledního detailu zařídit. Naše práce je organizovaná, efektivní, spolehlivá a vždy se přizpůsobíme přáním, které máte, a budeme se snažit najít východisko, se kterým budete maximálně spokojení. Po domluvě s vámi vše pečlivě naplánujeme. Obvoláme všechny potřebné firmy a lidi, které tam nesmí chybět, jako je fotograf, případně kameraman, dále zařídíme obřad, jídlo, dopravu, líčení, oblek pro ženicha, šaty pro nevěstu… No zkrátka vše, co si budete přát mít v tento den zařízené, tak bude. Je na vás, do jaké míry budete chtít pomoc od nás. Svatba snů je pro nás hlavním úkolem a my vám ji dokážeme naplánovat. svatební botyNezůstaneme jen u plánování, ale také se postaráme, aby všechno šlo podle plánu, aby se hosté bavili, aby měli dostatek jídla, pití a hlavně zábavy, aby měli všichni dobrou náladu, protože je to přece primárně oslava, nemyslíte? Zábava hraje hlavní roli.nevěsta, ženich

Chateau Třebešice

Pokud hledáte dokonalé místo, tak bychom vám mile rádi doporučili nádherný zámek Třebešice, který má krásné kouzlo. Jeho majitelé jsou Italského původu, proto se zde převážně vaří italská kuchyně, ale samozřejmě i ta česká, to je jasné.
Nádherná příroda přímo volá všechny páry, které se chtějí brát, že tohle je místo pro všechny zamilované. Podívejte se sami na fotografie a udělejte si sami názor. Je to nádherné místo, které je opravdu kouzelné. Obřad by mohl proběhnout v přírodě, kde to bude vypadat naprosto kouzelně. My vám pomůžeme v této lokalitě zorganizovat vaši svatbu a všechno zde naplánujeme. Pořádáme zde několik svateb, takže vám můžeme dobře poradit a skvěle doporučit konkrétní tipy. V zámku najdete sbírku moderního umění. Vše na vás dýchne dokonalou atmosférou, že se do toho místa rozhodně zamilujete a budete z toho nadšení.