Vlastní bydlení? JASNĚ!

15.1.2022 @ 12:58

Věříme, že se nepleteme. Snem snad každého člověka, je mít místo, kde může v klidu trávit svůj čas, využít ho jako své útočiště, někdy jako kancelář a samozřejmě, a hlavně jako místo, kde se cítíte bezpečně a nic Vás tedy neohrožuje, ať už přírodní živly, nebezpeční lidé. Nebo jen chcete symbolicky zavřít dveře a veškeré problémy moderního světa nechat venku a doma si užívat jen sebe a lidi na kterých Vám záleží?

dřevostavba

Právě dveře jsou symbolem, symbolem bezpeční, ochrany, ale i jakési brány do duše a k Vám samotným. Protože pokud někdo vstoupí do Vašeho života, právě projde pomyslnými dveřmi a na čem se s námi určitě shodnete, nejhorší je, když někdo stojí jednou nohou uvnitř a druhou venku. Tak se s námi pojďte podívat na tu část uvnitř, nabízíme Vám dřevostavby vysočina na klíč. Tedy přesně podle Vašich představ, a to do nejmenšího detailu, tedy dokud Vám Váš plán a dřevostavba nebude naprosto vyhovovat. My, firma HB STAVBY Vám nabízíme kompletní stavbu Vaší dřevostavby. Takže se postaráme o všechno, od počátečního výkopu až po samotný moment, kdy Vám předáme klíče od dřevostavby. Provedeme Vás celým procesem, pokud budete mít zájem, nedělá nám sebemenší problém postarat se o dodání komínu, tepelného čerpadla, či vodní nádrže.

moderní dům

Ale tím ještě určitě nekončíme, připojení ke kanalizaci, vodě, elektřině či plynu nám také není cizí a rádi se o něj postaráme, tak samo jako o všechny výkopové práce. Chcete mít u Vaší dřevostavby garáž nebo přístřešek? Ano, taky se o něj postaráme, v případě zájmu Vám i doporučíme šikovného truhláře, který se postará o vybavení interiéru. Pamatujete si, jak jsme na začátku mluvili o bezpečí před vším okolním a nežádoucím? Samozřejmě, to je jasné, pokud už tedy máte postaveno, co na Vašem pozemku jistě chybí? Cesta, ta je poměrně podstatní, protože když už jste u sebe na pozemku, tak bez cesty může být cesta od vrátek až k domu docela nebezpečná a v případě deště několikanásobně. Zabahněná cesta není nic příjemného, takže, jak už jste asi uhodli i o cestu k domu se zvládneme postarat. Těšíme se na viděnou!